Aktuality Kalendář akcí

Jak podpořit kulturní dění v Lysé nad Labem a přilehlém světě?

Finančním darem

Kvalitní umělci, které do našeho regionu přivádíme, častokrát stojí více, než kapsy našich diváků a posluchačů unesou. Podpora od sponzorů nám umožňuje jak udržet vysokou laťku, tak i ulevit na vstupném zejména studentům a seniorům. Nejsme tu pro zisk. Pokud nám přebyde, věnujeme to jménem našich diváků, posluchačů a mecenášů na dobré věci - třeba spolku Kotva na projekt záchrany a obnovy vzácných barokních varhan v kostele Narození sv. Jana Křtitele v Lysé nad Labem.

QR-code na příspěvek pro ART LISSA Chcete-li se přidat ke kulturním světlonošům, zašlete příspěvek na účet č. 6113071339/0800 s poznámkou "Dar spolku ART LISSA" nebo využijte QR kód pro platbu v internetovém bankovnictví. Na žádost vám vystavíme Potvrzení o daru, které budete moci využít pro daňový odpočet.

Mecenáši a podporovatelé s příspěvkem od 10.000,- Kč výše získávají od nás VIP permanentku na festival Lissa Classica.

Darujte vstupenky

Prožitek a zkušenost jsou věci, které nikdo nikdy nikomu neukradne. Krásný zážitek je dar nejtrvanlivější. Pozvěte přátele na některou z našich kulturních akcí! Darujte vstupenky nebo permanentky vašim blízkým anebo i těm, které vůbec neznáte. Zejména senioři, kteří obracejí každou korunu, ocení zážitek, který by jejich rozpočet nemusel dovolit. Budete-li chtít, vstupenky doručíme obdarovaným se jménem dárce, nebo v tiché anonymitě vás, jakožto přejícího kulturního anděla.

Rukou pomocnou

Máte čas a chuť se k nám přidat? Žádný úspěšný koncert, výstava, představení se neobejde bez lidí v zákulisí. Pokud nám chcete přijít pomoci dohodnout, připravit, napéct, uvařit, vytisknout, roznést, zařídit, uklidit, vyúčtovat a cokoli jiného vás napadne, sledujte náš kalendář akcí a přihlašte se nám včas. Vždy se najde něco, čím můžete pomoci.

Podporuji kulturu v Lysé nad Labem a přilehlém světě